Writen by
olatagoal.gr
8:25 μ.μ.
-
0
Comments
Με τρείς απουσίες θα παραταχθεί στον αγωνιστικό χώρο για τον θεσμό του Super Cup ο Ομηρος Νεοχωρίου απέναντι στον κυπελλούχο Ναυπακτιακό Αστέρα. Ο προπονητής του Ομήρου, Δημήτρης Θεοδοσίου, δεν θα έχει στη διάθεσή του τον στρατευμένο Στραβοδήμο, τον ανέτοιμο Γατσώρη και τον τραυματία Τάσο Αποστολίδη. Η ομάδα του νεοχωρίου φιλοδοξεί να κατακτήσει τον τίτλο του υπερπρωταθλητή που είναι και ο πρώτος τίτλος της χρονιάς.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.