7 Σεπ 2014

Μόνο φιλικό δεν ήταν

Μόνο φιλικός δεν ήταν τελικά ο χθεσινός αγώνας ανάμεσα στον Πανοχθιακό και τον ΠΑΟ Καλυβίων. Το παιχνίδι από την αρχή ήταν δυνατό, στο δεύτερο ημίχρονο έγινε αρκετά σκληρό και τελικά στο 65ο λεπτό μετά από σύρραξη των παικτών το παιχνίδι διακόπηκε.
Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα των Καλυβίων έχασε τη μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί όταν στο 40΄ ο Νάτας ανέτρεψε το Μυλωνά μέσα στην περιοχή, όμως ο Χαριτίδης απέκρουσε την εκτέλεση πέναλτι του Λεωνίδα Καραλή. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 60΄ ο Μπίρκος εκτέλεσε το κόρνερ και ο Λάμπρος Γκουτσέλης με κεφαλιά έκανε το 1 - 0. Στη συνέχεια υπήρξε στο παιχνίδι ένταση και τελικά στο 65΄ μετά τη σύρραξη των παικτών το παιχνίδι διακόπηκε.

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ (Δημήτρης Γκουτσέλης): Χαριτίδης, Καμπέρης, Νάτας, Τέγας, Νιτσάκης, Μπίρκος, Γκουτσέλης, Καβαλλάρης, Nikolla, Παπαδημητρίου, Κοντογούρης.
Αγωνίστηκαν και οι: Γιαννάκης, Ρούσσος, Κανιώτης, Σουροβέλης.

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ(Λεωνίδας Ζαχαράτος): Παχής, Γαλλιάς, Γρέτζελος, Μυλωνάς, Πύθουλας, Στρατόπουλος Ι, Γαλανόπουλος, Μυγδάκης, Καραλής, Στρατόπουλος Κ, Ψιλογιανόπουλος.
Αγωνίστηκαν και οι: Ρεπετσάς, Ζαχαράτος, Ρόμπολας, Παπουτσής, Ντόβρος, Μούτσα.