Writen by
Unknown
4:22 μ.μ.
-
0
Comments
Στη Δόξα Καινουρίου θα αγωνιστεί την επόμενη χρονιά ο Χάρης Κουτσικάκης. Ο 25χρονος επιθετικός συμφώνησε με τη Διοίκηση της ομάδας και θα βρίσκεται σήμερα στην πρώτη προπόνηση της ομάδας. Η Δόξα είναι ο πέμπτος σταθμός της καριέρας του Κουτσικάκη μετά από Α.Ο. Ελαιοφύτου, ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου, Μοσχάτο και Αστέρα Αγρινίου.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.