Writen by
Unknown
9:37 μ.μ.
-
0
Comments
Η ανδρική ομάδα χάντμπολ του Παναιτωλικού παρέμεινε στην Α2 Κατηγορία και ο τερματοφύλακάς της Σπύρος Ράικος μίλησε στο olatagoal.gr μετά το παιχνίδι με τον ΑΟΑ Καστοριάς. Ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού μίλησε για τη δυνατή άμυνα της ομάδας που έφερε τη νίκη παραμονή και τόνισε πως ο ίδιος και οι συμπαίκτες του απέδειξαν ότι δεν ήταν ξεγραμμένοι.
Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του
Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του
Social Buttons