Writen by
olatagoal.gr
7:50 π.μ.
-
0
Comments
Κανονικά συνεχίζεται η προετοιμασία της ΑΕΜ για την εντός έδρας αναμέτρηση με την Καλαμάτα. Η συγκεκριμένη αναμέτρηση τελικού καθώς οι "κανονιέρηδες" έχουν ως μοναδικό στόχο τους τρεις βαθμούς για να διατηρήσουν ζωντανές τις ελπίδες παραμονής στην κατηγορία. Ο προπονητής, Γιώργος Πετσίνης, δεν υπολογίζει τον τραυματία Μπαλαούρα. Στον αντίποδα ο Ντζιμάνης ξεπέρασε τον τραυματισμό του και τέθηκε στη διάθεση του προπονητή.
Social Buttons