Writen by
olatagoal.gr
12:54 μ.μ.
-
0
Comments
Στο Μεσολόγγι 2008 θα αγωνίζεται τη νέα περίοδο η Κωνσταντίνα Μαρκουτσά. Η νεαρή αμυντικός θα συνεχίζει να υπερασπίζεται την αμυντική γραμμή της ομάδας της στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής. Η Μαρκουτσά είχε πρόταση από την ομάδα του Ικαρου Πετρωτού (Α' Εθνική) αλλά αρνήθηκε λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.