Writen by
olatagoal.gr
8:26 π.μ.
-
0
Comments
Με προπόνηση συνεχίστηκε η προετοιμασία της ΑΕΜ ενόψει της εντός έδρας αναμέτρησης με την Καλαμάτα. Οι Μιχαλόπουλος και Νάκος δεν τελείωσαν την χθεσινή προπόνηση. Ο Νάκος τραυματίστηκε στο φρύδι σε μια διεκδίκηση της μπάλας με τον Καβαλλάρη με αποτέλεσμα να μεταβεί στο νοσοκομείο ώστε να του γίνουν ράμματα. Ο Μιχαλόπολος ένιωσε ενοχλήσεις στη μέση και προληπτικά διέκοψε την προπόνηση.
Η προπώληση των εισιτηρίων έχει ξεκινήσει και οι φίλαθλοι μπορούν να τα προμηθεύονται από το Πρακτορείο ΟΠΑΠ Παπαθανασίου - Ζάνου, Δ.Μακρή 12 και Ντολμά - Μεσολόγγι στον πεζόδρομο.
Social Buttons