Writen by
Olatagoal
2:48 μ.μ.
-
0
Comments
Η ομάδα των Καλυβίων ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για τον αγώνα με αντίπαλο τον ΠΑΟ Αγρινίου και στην αποστολή επιστρέφουν τρεις ποδοσφαιριστές αλλά θα απουσιάζουν δύο άλλοι.
Ο Λεωνίδας Ζαχαράτος έχει στη διάθεσή του τους Νίκο και Γιάννη Μυλωνά αλλά και τον έμπειρο Μάκη Μπελεβώνη, όχι όμως και τον τιμωρημένο Γιωτόπουλο και τον τραυματία Γρέντζελο.
Ο Λεωνίδας Ζαχαράτος έχει στη διάθεσή του τους Νίκο και Γιάννη Μυλωνά αλλά και τον έμπειρο Μάκη Μπελεβώνη, όχι όμως και τον τιμωρημένο Γιωτόπουλο και τον τραυματία Γρέντζελο.
Social Buttons