Writen by
Olatagoal
2:25 μ.μ.
-
0
Comments
Βαριά ήττα (4-2) γνώρισε στην πρεμιέρα ο Άρης Λεπενούς στην έδρα του Ιδομενέα Εμπεσσού. Στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής υποδέχεται στην έδρα του τον Α.Ο. Παλαίρου έχοντας ως στόχο το τρίποντο που δίνει η νίκη. Ο Βασίλης Κοντονάσιος είδε τον αμυντικό Θωμά Ντόσκα να επιστρέφει αλλά θα περιμένει μέχρι την τελευταία στιγμή τον Θωμά Φλούδα που έχει θλάση.
Social Buttons