Writen by
olatagoal.gr
10:10 π.μ.
-
0
Comments
Εκτός για μια ακόμα φορά οι Πόι, Μύγας και Κουτρομάνος στον Παναιτωλικό, που ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για το δευτεριάτικο (28/10) ματς με την Καλλονή στο Αγρίνιο.
Με προπόνηση που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή στο EMILEON ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για το παιχνίδι με την ΑΕΛ Καλλονής στο γήπεδο Παναιτωλικού. Ο προπονητής Μάκης Χάβος ανακοίνωσε τα ονόματα των ποδοσφαιριστών της αποστολής που είναι: Μπελόν, Μπικέι, Μπόγιοβιτς, Καμαρά, Γκάλο, Γοδόι, Τζούνιορ, Καλί, Ράφαελ, Γκόλιας, Θεοδωρίδης, Ιωάννου, Κούσας, Κουτσοσπύρος, Μελισσάς, Μπακάκης, Πασάς, Σφακιανάκης, Στεφανάκος.
Social Buttons