Writen by
olatagoal.gr
9:10 μ.μ.
-
0
Comments
Ο Δημήτρης Θεοδοσίου έγραψε:
Μετά την επικοινωνία που είχα με τον Πρόεδρο κ. Μαυράκη και την συμφωνία που επήλθε, από σήμερα ανέλαβα την ομάδα του Ομήρου. Είμαι χαρούμενος που επέστρεψα στον Όμηρο με τον οποίο κατακτήσαμε το πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας και ανεβήκαμε στο περιφερειακό πρωτάθλημα. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Διοίκηση της ομάδας και τον Πρόεδρο για την τιμή που μου έκαναν να μου εμπιστευθούν το τιμόνι της.
Θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου ώστε η ο Όμηρος να επιτύχει τον στόχο του που είναι η άνοδος.
http://dtheodosiou.blogspot.gr/
Social Buttons