Writen by
olatagoal.gr
7:22 μ.μ.
-
0
Comments
Την πρώτη του νίκη έστω και δύσκολα πέτυχε ο Αχελώος Αγγελοκάστρου επί του του φιλοξενούμενου Α.Ο.Λυγιά με σκορ 2-1.
Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που πήραν κεφάλι στο σκορ. Ο Καλτσής εκτέλεσε φάουλ έξω από την περιοχή η μπάλα χτύπησε στο τείχος άλλαξε κατεύθυνση και κατέληξε στα δίχτυα του Μαρκόπουλου. Στο 33' ο Αλεξάκης με σουτ έξω από την περιοχή ισοφάρισε και στο 53' ο Λάμπρος Ζαλοκώστας σκόραρε και έδωσε τους τρείς βαθμούς στην ομάδα του.
Social Buttons