Writen by
olatagoal.gr
11:10 μ.μ.
-
0
Comments
Ο επιθετικός του Αστέρα Παντάνασσας, Σάκης Λάμπρου, και ένας εκ των σκόρερ της νίκης της ομάδας του επί του ΠΑΟΚ Καλυβίων, μίλησε για την συγκεκριμένη αναμέτρηση.
Αναλυτικά:
"Ηταν ένα δύσκολο παιχνίδι. Είμαστε όλοι χαρούμενοι που η ομάδα κατάφερε να πάρει τους τρείς βαθμούς στην πρεμιέρα. Θα κοιτάξουμε να είμαστε έτοιμοι σε κάθε αγώνα χωριστά για να μπορέσουμε να πετύχουμε τους στόχους που θέσαμε."
Αναλυτικά:
"Ηταν ένα δύσκολο παιχνίδι. Είμαστε όλοι χαρούμενοι που η ομάδα κατάφερε να πάρει τους τρείς βαθμούς στην πρεμιέρα. Θα κοιτάξουμε να είμαστε έτοιμοι σε κάθε αγώνα χωριστά για να μπορέσουμε να πετύχουμε τους στόχους που θέσαμε."
Social Buttons