Από τα καλά νέα του Παπαχαραλάμπειου στα δυσάρεστα του Ξηροπηγάδου
Writen by
olatagoal.gr
7:20 π.μ.
-
0
Comments
Πριν λίγες ημέρες επισκευάστηκε η τουαλέτα του γηπέδου στο Ξηροπήγαδου όπως βλέπετε στις εικόνες, η ενημέρωση που υπήρχε ήταν πως θα συνεχίζονταν οι εργασίες στους πάγκους που έχουν πλέον διαλυθεί.Επίσης περίμεναν να ανοίξει το εργοστάσιο που παράγει το ειδικό καουτσούκ για να στρωθεί στον πλαστικό χλοοτάπητα που σε πολλά σημεία έχει αρχίσει να έχει προβλήματα.
Διαβάστε τη συνέχεια εδώ και εδώ
Social Buttons