Writen by
olatagoal.gr
12:03 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmk5J1MRVT7QHYVyugXrPA-Fo7MxwS6obb6_X0EeWU6w3J4tfXwUVmK6Rptb1JjNn1yJNcAemgn5_aN8LKeI7B4PaPuu7lq2_3N_0o655DoxoebzbAtgrn_QKAEEF8KvF-OwqwzcJTVDI9/s320/100.jpg)
Αναλυτικά οι δηλώσεις του: Γιάννη με νέα χρονιά με αρκετές αλλαγές στον Παναιτωλικό. Πως βλέπεις αυτό το γεγονός; Είναι μια διαφορετική σεζόν. Έχει αλλάξει ο προπονητής και αρκετοί παίκτες. Όλοι μαζί θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το καλύτερο και στόχος μας είναι να κρατήσουμε την ομάδα στην κατηγορία. Πιστεύεις πως με όσες κινήσεις έχουν γίνει ως τώρα από τις ομάδες, το φετινό πρωτάθλημα θα είναι καλύτερο; Πιστεύω θα είναι καλύτερο και πολύ πιο ανταγωνιστικό. Όλες οι ομάδες έχουν κάνει προσθήκες. Εμείς θα παλέψουμε και θα κάνουμε ταμείο στο τέλος. Θεωρείς πως με το φετινό σύστημα του πρωταθλήματος θα υπάρχουν πιο συναρπαστικοί και λιγότεροι αδιάφοροι αγώνες; Σίγουρα δε θα δούμε ομάδες χωρίς κίνητρο. Πέρσι τις τελευταίες αγωνιστικές είχαμε μεγάλες εναλλαγές στις θέσεις όπου οι ομάδες δεν είχαν στόχο τη δυάδα ή την αποφυγή του υποβιβασμού. Θα υπάρχουν ομάδες που θα είναι κοντά στις πρώτες θέσεις των μπαράζ ή τις θέσεις του υποβιβασμού, οπότε δε θα είναι αδιάφορες στα παιχνίδια. Τη χρονιά αυτή τη βλέπεις και σαν προσωπική σου ευκαιρία να πάρεις μεγάλο χρόνο συμμετοχής και να αποδείξεις πράγματα; Είμαστε μια νέα ομάδα με καλούς παίκτες. Σίγουρα και για μένα είναι ευκαιρία, αλλά νομίζω είναι ευκαιρία πολλοί νέοι παίκτες να αποδείξουν πως αξίζουν. Θα δείξουμε πολύ καλό πρόσωπο φέτος.
Social Buttons