Writen by
olatagoal.gr
10:23 π.μ.
-
0
Comments
Χωρίς τους Κρητικό και Παππά θα παραταχθεί στον αγωνιστικό χώρο η Κέρκυρα απέναντι στον Παναιτωλικό για το κύπελλο. Αντίθετα στην διάθεση του Μιχάλη Γρηγορίου τέθηκε ο Ζόραν Μπαλντοβαλίεφ
Η αποστολή:
Βρονταράς, Κουτζαβασίλης, Αρμένης, Βενέτης, Καραγιαννίδης, Γκόμεζ, Ναγιάρ, Ζορμπάς, Κόντος, Καραδέμητρος, Παρασκευαϊδης, Ανδρεόπουλος, Γεωργακόπουλος, Γυφοκώστας, Κουτσόπουλος, Σουάνης, Βλάχος, Μπαλντοβαλίεφ, Σίμιτς και Ραπτάκης.
Social Buttons