Writen by
olatagoal.gr
8:20 π.μ.
-
0
Comments
Μία απουσία και δύο επιστροφές μετράει ο προπονητής του Ελαιοφύτου, Γιώργος Καϊπάνος, ενόψει της πρεμιέρας με τον Αστέρα Καμαρούλας στο γήπεδο Ελαιοφύτου. Συγκεκριμένα εκτός αποστολής θα είναι ο Κώστας Κανιώτης που θα απουσιάσει για επαγγελματικούς λόγους ενώ επιστρέφουν καθώς ξεπέρασαν τους τραυματισμούς τους οι Λάμπρος Καρδαράς και Νίκος Τσαγιάννης.
Social Buttons