Writen by
olatagoal.gr
8:20 π.μ.
-
0
Comments
Τη δεύτερη συνεχόμενη ήττα του στο πρωτάθλημα, αυτή τη φορά εντός έδρας, γνώρισε ο Αρης Αιτωλικού από τον Παναργειακό με σκορ 0-1.
Αν και οι φιλοξενούμενοι αγωνίζονταν με 10 παίκτες από το 45' οι "νησιώτες" δεν κατάφεραν να ανατρέψουν το σκορ με αποτέλεσμα να πετάξουν τρείς ακόμη πολύτιμους βαθμούς.
Το φιλμ του αγώνα:
8' Σουτ Χονδρογιάννη λίγο άουτ
11' ο Σωτηρόπουλος διώχνει πάω στην γραμμή πλασέ του Κουτσοδήμου
25' Γκοοολ 0-1 Σουτ του Λουμπαρδέα η μπάλα στα δίχτυα του Ζέρβα
36' Κάθετη μπαλιά του Γρηγοριάδη ο Γαβρίνας περνάει τον τερματοφύλακα αλλά από θέση πλάγια πλασάρει άουτ
45' Ο Παναργειακός μένει με 10 παίκτες καθώς αποβάλλεται ο Φλώρος
50' Φάουλ Γαβρίνα αποκρούει ο Μένιος
Αρης Αιτωλικού: Ζέρβας, Καλοκαίρης, Χονδρογιάννης, Σωτηρόπουλος, Μακρής (62' Πατσέας), Μπερερής, Καβαλιέρης (65' Ευθυμίου), Γρηγοριάδης, Γαβρίνας (63' Λαδάς), Μπαρμπαρούσης, Κολοβάκης
Παναργειακός: Μένιος, Νότης, Φλώρος, Μπόμπος, Φίλης, Κουτσοδήμος, Αγγελόπουλος (87' Ταμπακης), Λουμπαρδέας, Μακρίδης (81' Τριμπωνιάς), Καραγκούνης (46' Ισούφι), Παπαϊωάννου
Αν και οι φιλοξενούμενοι αγωνίζονταν με 10 παίκτες από το 45' οι "νησιώτες" δεν κατάφεραν να ανατρέψουν το σκορ με αποτέλεσμα να πετάξουν τρείς ακόμη πολύτιμους βαθμούς.
Το φιλμ του αγώνα:
8' Σουτ Χονδρογιάννη λίγο άουτ
11' ο Σωτηρόπουλος διώχνει πάω στην γραμμή πλασέ του Κουτσοδήμου
25' Γκοοολ 0-1 Σουτ του Λουμπαρδέα η μπάλα στα δίχτυα του Ζέρβα
36' Κάθετη μπαλιά του Γρηγοριάδη ο Γαβρίνας περνάει τον τερματοφύλακα αλλά από θέση πλάγια πλασάρει άουτ
45' Ο Παναργειακός μένει με 10 παίκτες καθώς αποβάλλεται ο Φλώρος
50' Φάουλ Γαβρίνα αποκρούει ο Μένιος
Αρης Αιτωλικού: Ζέρβας, Καλοκαίρης, Χονδρογιάννης, Σωτηρόπουλος, Μακρής (62' Πατσέας), Μπερερής, Καβαλιέρης (65' Ευθυμίου), Γρηγοριάδης, Γαβρίνας (63' Λαδάς), Μπαρμπαρούσης, Κολοβάκης
Παναργειακός: Μένιος, Νότης, Φλώρος, Μπόμπος, Φίλης, Κουτσοδήμος, Αγγελόπουλος (87' Ταμπακης), Λουμπαρδέας, Μακρίδης (81' Τριμπωνιάς), Καραγκούνης (46' Ισούφι), Παπαϊωάννου
Social Buttons