Writen by
olatagoal.gr
10:39 π.μ.
-
0
Comments
Την πρώτη του νίκη αναζητά ο Αμβρακικός Λουτρού. Ο Αμβρακικός σε τρείς επίσημους αγώνες γνώρισε ισάριθμες ήττες, σε Super Cup, κύπελλο και πρωτάθλημα. Το συγκρότημα του Παναγιώτη Τούρκα θα ταξιδεύσει στο Αγγελόκαστρο όπου θα αντιμετωπίσει τον τοπικό Αχελώο θέλοντας να δώσει τέλος στα αρνητικά αποτελέσματα. Απών λόγω τραυματισμού οι Τσιτσομήτσος και Ζούμπος.
Social Buttons