Writen by
olatagoal.gr
7:28 π.μ.
-
0
Comments
Με τον καθιερωμένο αγιασμό που πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στο ΔΑΚ Μεσολογγίου, άνοιξε και επίσημα η αυλαία για το αντρικό τμήμα του Συλλόγου μας την νέα περίοδο 2013-2014.
Στον αγιασμό εκτός από τον προπονητή και τους αθλητές του αντρικού τμήματος του Συλλόγου μας παραβρέθηκαν ο Πρόεδρος του Συλλόγου και πολλά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου.
Το Δ.Σ. του Συλλόγου αισθάνεται την ανάγκη να εκφράσει τις ευχές του για υγεία και πολλές επιτυχίες τόσο στον Προπονητή του Συλλόγου μας Κο Ηλία Μούτσιο όσο και σε όλους τους αθλητές του αντρικού μας τμήματο
http://trikoupisbc.gr
Στον αγιασμό εκτός από τον προπονητή και τους αθλητές του αντρικού τμήματος του Συλλόγου μας παραβρέθηκαν ο Πρόεδρος του Συλλόγου και πολλά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου.
Το Δ.Σ. του Συλλόγου αισθάνεται την ανάγκη να εκφράσει τις ευχές του για υγεία και πολλές επιτυχίες τόσο στον Προπονητή του Συλλόγου μας Κο Ηλία Μούτσιο όσο και σε όλους τους αθλητές του αντρικού μας τμήματο
http://trikoupisbc.gr
Social Buttons