ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

25 Αυγ 2013

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERLEAGUE 2014-15


ΕΛΛΗΝΙΚΗ SUPERLEAGUE - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (1η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
Φόρμα
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6
2
2
0
0
2 - 0

2
ΒΕΡΟΙΑ
6
2
2
0
0
4 - 2

3
Α.ΕΛ.ΚΑΛΛΟΝΗΣ
4
2
1
1
0
3 - 1

4
ΠΑΟΚ
4
2
1
1
0
4 - 1

5
ΚΕΡΚΥΡΑ
4
2
1
1
0
2 - 1

6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4
2
1
1
0
4 - 2

7
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
4
2
1
1
0
3 - 2

8
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
4
2
1
1
0
4 - 2

9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3
2
1
0
1
3 - 4

10
ΟΦΗ
3
2
1
0
1
1 - 1

11
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
2
1
0
1
3 - 3

12
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
1
2
0
1
1
2 - 3

13
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1
2
0
1
1
1 - 2

14
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1
2
0
1
1
2 - 3

15
ΞΑΝΘΗ
1
2
0
1
1
2 - 3

16
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
0
2
0
0
2
1 - 4

17
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
0
2
0
0
2
1 - 4

18
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
0
2
0
0
2
0 - 5

 Πρωταθλητής,  2η-5η Μπαράζ Ευρώπης, 6η-14η Παραμονή, 15η-18η Υποβιβασμός
1η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
3-2
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1-0
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
3-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1-0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2-1

2η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ
0-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.
0-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
2-1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
0-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2-0

3η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο.Κ.
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
3-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
0-0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
0-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1-0

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
3-0
Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
2-0
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
1-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
2-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
0-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
1-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2-3

5η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1-0
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
2-3
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
1-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
1-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
0-1

6η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ


7η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
0-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ο.Κ.
1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
1-2
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1-0

8η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
4-1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
1-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1-0
Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1-2
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2-3
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
3-1

9η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ


10η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.


11η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - Α.Ο.Κ.


12η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.

Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


14η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Κ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


15η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.


17η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


18η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


19η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.

Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ


20η Αγωνιστική
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ

Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ


21η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


22η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


23η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ


24η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ


25η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


26η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


27η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ


28η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.


29η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.


30η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


31η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


32η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.


33η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


34η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Ο.Φ.Η.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.