Writen by
Techno
5:40 π.μ.
-
0
Comments
Ο Ατρόμητος Αντιρρίου στη λήξη της μεταγραφικής περιόδου συμφώνησε με τρεις ποδοσφαιριστές που είναι ο Δημητρόπουλος Γιώργος και Δημήτρης και ο Ζαχαρόπουλος Γιώργος, οι δύο από τους τρεις αγωνίζονται στα χαφ που είναι μια θέση που ο Ατρόμητος χρειάζεται ενίσχυση.
Διαβάστε την ανακοίνωση της ομάδας:
Ο Ατρόμητος Αντιρρίου ανακοινώνει τους ποδοσφαιριστές Δημητρόπουλο Γεώργιο (κεντρικός αμυντικός), Δημητρόπουλο Δημήτριο (αμυντικό χαφ) και τον Ζαχαρόπουλο Γεώργιο (χαφ).
http://www.nafpaktianews.gr/
Διαβάστε την ανακοίνωση της ομάδας:
Ο Ατρόμητος Αντιρρίου ανακοινώνει τους ποδοσφαιριστές Δημητρόπουλο Γεώργιο (κεντρικός αμυντικός), Δημητρόπουλο Δημήτριο (αμυντικό χαφ) και τον Ζαχαρόπουλο Γεώργιο (χαφ).
http://www.nafpaktianews.gr/
Social Buttons