21 Απρ 2012

Ματσάρα.... 3-4 η Ένωση Αγίου Δημητρίου μέσα στον Αστέρα Αγρινίου

2' Γκοοολ 1-0 Ο Μερισώτης Κ. με πλασέ από κοντά ανοίγει το σκορ στέλνοντας την μπαλα στα δίχτυα
15' Ο Στεφανόπουλος μπαίνει στην περιοχή από δεξιά κάνει την παράλληλη σέντρα στον Κωστακιώτης αυτός ολιγωρεί και δεν καταφέρνει να πλασάρει
24' Γκοοολ 1-1 Μετά από ασυνενοησία της άμυνας του Αστέρα ο Κωστακιώτης με πλασέ ισοφαρίζει
37' Σουτ του Καλοκαίρη η μπάλα σκάει μπροστά στον τερματοφύλακα Σταμάτη παίρνει περίεργη τροχιά και χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει άουτ
39' Γκοοολ 2-1 Σέντρα του Σελιμά από αριστέρά κεφαλιά του Μερισιώτη η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και ο Κοκώνης Ευ. που ήταν κοντά την στέλνει στα δίχτυα
46' Λάθος της άμυνας ο Ταμπακης γίνεται κάτοχος της μπάλας κάνει το πλασέ και αποκρούει ο Βασιλόπουλος
51' Κόρνερ του Σελιμά κεφαλιά του Ζώη μπλοκάρει ο Βασιλόπουλος
58' Ο Μερισώτης Κ. κάνει το πλασέ και ο Βασιλόπουλος αποκρούει
63' Γκοοολ 2-2 Ο Λαμπρακόπουλος με κεφαλιά ισοφαρίζει
65' Πλασέ του Σελιμά λίγο άουτ
66' Λάθος της άμυνας του Αστέρα πλασέ του Κωστακιώτη λίγο άουτ
76' Γκοοολ 2-3 Σέντρα του Μποτίνη κεφαλιά του Μασούρα και η Ενωση παίρνει προβάδισμα στο σκορ
80' Γκοοολ 3-3 Ο Βραχωρίτης ισοφαρίζει για τον Αστέρα με απ'ευθείας εκτέλεση φάουλ
82' Ο Σελιμάς κάνει το γύρισμα στην μεγάλη περιοχή ο Ταμπακης παίρνει την κεφαλιά και ο Βασιλόπουλος διώχνει εκπληκτικά σε κόρνερ
94' Κεφαλιά του Μασούρα στο αφύλακτο τέρμα αφού ο Σταμάτης έκανε λανθασμένη έξοδο και ο Μερισιώτης Κ. πετάγεται πριν περάσει η μπαλα τη γραμμή και την διώχνει σε κόρνερ
95' Γκοοολ 3-4 Ο Μποτίνης με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και δίνει την νίκη στην ομάδα του

Αστέρας Αγρινίου: Σταμάτης, Κοκώνης Ευ., Κωστάκης Σ., Ζώης, Τραγουδάρας (71' Βασιλάρης Ι.), Βραχωρίτης Π., Σελιμάς Σπ., Βασιλάρης Ορ., Μερισιώτης Κ., Κοκώνης Ευ.  (85' Πατσέας), Αλεξόπουλος Ευ. (46' Ταμπάκης Αν.)
Α.Ε.Αγίου Δημητρίου: Βασιλόπουλος Φ., Μπισδούνης Ευ., Λαμπρακόπουλος Ι., Κούσης Γ., Στεφανόπουλος Κ. (46' Μασούρας), Καλοκαίρης (68' Κακιώνης Σ), Κυτούγιας Δ., Αριστόπουλος Αν., Κυτούγιας Χρ., Κωστακιώτης Κ., Μπουλιέρης (46' Μποτίνης)