Writen by
Techno
8:14 μ.μ.
-
0
Comments
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJLkfJjbqN0-H9f5JdJIEUulyAFx1dhLEkKAmwX5A2iyIyb0N8bTo9v6CPbZjQNrFNeew6YLWDrYVWTpd2kvLd0T2dEK5ufi8CxdMUxbIitWM64Tnywo2JkNVqQ3GYVcnAu3iU9GbUcCs/s200/Omonoia-Basket2012.jpg)
Η Ομόνοια προσκαλεί τους φίλους της να βρεθούν το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου στο κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου στις 18.00 και να χειροκροτήσουν τις προσπάθειες των αθλητών.
Η φετινή χρονιά βρίσκει το τμήμα με αλλαγές στο ρόστερ, αλλά και μεγαλύτερη πλέον εμπειρία, οπότε ο σύλλογος φιλοδοξεί να εμφανίσει καλύτερο αγωνιστικό πρόσωπο και να διεκδικήσει ό,τι του αναλογεί. Επικεφαλής του τμήματος παραμένει ο Κ. Παπούλιας, ο οποίος επιχειρεί να ενσωματώσει τα νέα μέλη της ομάδας στον κορμό της προηγούμενης σεζόν, από την οποία μετράει ορισμένες απώλειες λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων αλλά και λόγω ηλικιακού περιορισμού συμμετεχόντων από την προκήρυξη του πρωταθλήματος.
Αντίπαλοι στη σεζόν αυτή είναι οι: Α.Ο.Κ Ίναχος, Απόλλων Μεσολογγίου, Λέων Α.Σ., Γρ.Λιακατάς, Ιωνικός Π.Α.Σ., Ηρακλής Μοναστηρακίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjA8Mt41qShtHR8d8huXSTsrhPhPxthkI20Xb8t1-IGsqVUvg3IH98-gfjz-oEfxwT_deTLr-_v1BmaFlWNSvkE_2gd1hHHGch1xC8YAfiA7sHa0yfJ56LTH2H8iD6nG5Jd2tJwlV3atjk/s400/Omonoia-Basket2012.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.